Drukuj

Spotkanie z Mikołajem 2015

 

Nikt nie spodziewał się, że spotkamy Mikołaja na basenie, a jednak przyjechał, zdjął ciepłe buty i  zamoczył swoje nogi w "wodach" basenu w Kętach.

Korzystający z zajęć podopieczni Ośrodka APERIO, mogli pokazać naszym miłym gościom, jak wspaniale pływają, skaczą do wody.

Wszyscy zostali obdarowani uśmiechem i słodkimi prezentami.

Drukuj

 „Bajkowy Bal z Mikołajem na Lodzie” 2014r.

 

„…Święty Mikołaju opowiedz, jak tam było

Jakie pieśni śpiewali,

Gdzie się pasły konie ? …”

 

„Bajkowy Bal z Mikołajem na Lodzie”  - to taka nasza magiczna tradycja, która pomaga nam być ze sobą razem, uczy nas dystansu do tego co na co dzień, a co czasami jest może i  trudne, tradycja, która pomaga nam bawić się wyśmienicie.

Drukuj

 

„Bajkowe Spotkanie z Mikołajem na Lodzie” 2013r.

 

Historyczny Mikołaj był jedynym dzieckiem zamożnych rodziców, uproszonym ich gorącymi modłami.

Od młodości wyróżniał się nie tylko pobożnością, ale także hojnością dla innych.

Postać Świętego Mikołaja , jest jedną z najbardziej barwnych w hagiografii.

 

Drukuj

„Bajkowe Spotkanie z Mikołajem na Lodzie” 2012r.

Tym razem Stowarzyszenie AGRADO przygotowało spotkanie w Bajkowym klimacie, z możliwością tańców na lodzie oraz 50 paczek mikołajowych, w których były drobne, słodkie upominki wraz z życzeniami dla rodziców, terapeutów, wolontariuszy oraz zaproszonych gości.

Drukuj

 

„Spotkanie ze Świętym Mikołajem” 2011r.

Spotkanie z Mikołajem zorganizowaliśmy w ramach realizacji zadania „Rozwój Daje Radość – Radość Tworzy Rozwój” skierowanego do dzieci i młodzieży z orzeczeniem o niepełnosprawności, głównie z autyzmem, zespołem Aspergera, niepełnosprawnościami sprzężonymi, w wieku od 4 do 16 lat.

Dzięki wsparciu finansowemu ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie przygotowaliśmy prezenty Mikołajkowe dla dzieci wraz z życzeniami.

Stowarzyszenie AGRADO przygotowało drobne, słodkie upominki wraz z życzeniami dla rodziców, terapeutów, wolontariuszy oraz zaproszonych gości.