czwartek 28 Maj 2020

AGRADO

Stowarzyszenie AGRADO z siedzibą w Wadowicach

Drukuj

Stowarzyszenie "AGRADO" ogłasza konkurs na wyłonienie podmiotu do przeprowadzenia audytu projektu PFRON pn. „Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO”.

 

Projekt w ramach Konkursu 13 o zlecenie realizacji zadań w ramach art. 36 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych; cel programowy 2: zwiększenie samodzielności osób niepełnosprawnych; typ projektu: prowadzenie rehabilitacji w placówce (rehabilitacja ciągła).

 

 

Oferty należy składać na adres:

Stowarzyszenie "AGRADO"

ul. Krakowska 35,

34-120 Andrychów

lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

do dnia 22.03.2017 r.

 

Przy wyborze podmiotu będą brane pod uwagę:

           Udokumentowane kwalifikacje.

           Doświadczenie w zakresie audytowania zadań lub projektów finansowanych ze środków publicznych (przynajmniej 3 zadania/projekty).

           Udokumentowane doświadczenie związane z badaniem prawidłowości wykorzystania środków publicznych.

           Udokumentowane doświadczenie w przeprowadzaniu audytu zewnętrznego i/lub audytu wewnętrznego.

 

Czynnikiem w pełni decydującym o wyborze oferty spośród tych, które spełnią powyższe kryteria, będzie koszt wykonania usługi.

W przypadku wyrażenia chęci  przedstawienia swojej oferty na przeprowadzenie audytu, prosimy zapoznać się z załącznikiem do ogłoszenia.

Na wszelkie pytania udzielamy odpowiedzi pod numerem telefonu: 692 439 762

 

Załącznik - plik do pobrania:

 

Wytyczne dotyczące audytu zewnętrznego zadań/projektów finansowanych w części lub w całości ze środków PFRON w ramach ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych . 

http://www.pfron.org.pl/pl/zadania-zlecane-konkurs/2245,Wytyczne-dotyczace-audytu-zewnetrznego-zadanprojektow-finansowanych-w-czesci-lub.html