Drukuj

Profilaktyczny Konkurs Artystyczny „BARWY ŻYCIA” – rozstrzygnięcie 2017

 

W odpowiedzi na ogłoszony w dniu 13.09.2017r. Profilaktyczny Konkurs Artystyczny „BARWY ŻYCIA”, swoje prace plastyczne i fotograficzne przekazało 90 uczestników konkursu, mieszkańców powiatu wadowickiego.               regulamin konkursu

 

W dniu 9 października 2017r. Jury Konkursu pracowało w składzie:

p. Monika Grabowska - Pniak– artysta plastyk

p. Danuta Wysogląd – plastyk

p. Dorota Oboza - pedagog

 

Jury wyłoniło laureatów konkursu "Barwy życia":

39 prac plastycznych spośród 84 nadesłanych,

oraz

2 prac fotograficznych spośród 10 nadesłanych.

 

Opiekę artystyczną dla uczestników konkursu podjęło 28 nauczycieli, pedagogów i rodziców z powiatu wadowickiego.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie laureatom oraz opiekunom i rodzicom.

 

Prace plastyczne - Kategoria: Przedszkole – klasy zerowe

 

WYRÓŻNIENIE

Iga Ceremuga, lat 6, Przedszkole Publiczne nr 2 Wadowice, opiekun: Renata Czajecka

Maja Bogunia, lat 6, Przedszkole Publiczne nr 2 Wadowice, opiekun: Renata Czajecka

Kacper Mydlarz, lat 6, Przedszkole Publiczne nr 2 Wadowice, opiekun: Renata Czajecka

Tymon Kotliński, lat 3, Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach, opiekun: Aleksandra Płonka

Oliwia Skawińska, lat 5, Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach, opiekun: Anna Sarnecka, Danuta Zając

Franciszek Cholewa, lat , Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach, opiekun: Anna Łasak, Urszula Maziarz

Edward Barcik, lat 4, Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach, opiekun: Marta Śliwa

Aleksandra Malata, lat 3, Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach, opiekun: Beata Bizoń-Garbacz

Natasza Jamróz, lat 5, Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach, opiekun: Alicja Nizio

Lena Dudek, lat 5, Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach, opiekun: Alicja Nizio

Kinga Kubata, lat 5, oddział 0, Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej, opiekun: Jolanta Badan

Zuzanna Pindelska, lat 6, oddział 0, Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej, opiekun: Jolanta Badan

 

Prace plastyczne - Kategoria:  klasa I – III

 

I MIEJSCE

 Natalia Podstawa, lat 9, klasa III SP, Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej, opiekun: Jolanta Badan

 Eliza Mamcarczyk, lat 8, klasa III SP, Zespół Szkół w Jaroszowicach, opiekun: Barbara Smaza

 

II MIEJSCE

Julia Jeziorska, lat 9, klasa III, Szkoła Podstawowa w Wysokiej, opiekun Bożena Leśniak

Aleksandra Mąsiorska, lat 9, klasa III, Szkoła Podstawowa w Wysokiej, opiekun Bożena Leśniak

Julia Dyrcz, lat 9, klasa IIIb, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach, opiekun Wioletta Daniec

 

III MIEJSCE

Amelia Daniec, lat 9, klasa IIIb, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach, opiekun Wioletta Daniec

 

WYRÓŻNIENIE

Maja Dziedzic, lat 9, klasa III, Szkoła Podstawowa w Wysokiej, opiekun Bożena Leśniak

Nikodem Jezierski, lat 9, klasa III, Szkoła Podstawowa w Wysokiej, opiekun Bożena Leśniak

Patrycja Śpiewak, lat 9, klasa III, Szkoła Podstawowa w Wysokiej, opiekun Bożena Leśniak

Natalia Wojnar, lat 9, klasa IIIb, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach, opiekun Wioletta Daniec

Zuzanna Gromada, lat 9, klasa IIIb, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach, opiekun Wioletta Daniec

Marcin Adamczyk, lat 9, klasa III SP, Zespół Szkół w Jaroszowicach, opiekun: Barbara Smaza

Emilia Hosaniak, lat 9, klasa III SP, Zespół Szkół w Jaroszowicach, opiekun: Barbara Smaza

Nikolas Wicher, lat 9, klasa II SP, Zespół Szkół w Jaroszowicach, opiekun: Barbara Smaza

 

 

Prace plastyczne - Kategoria:  klasa IV – VI

 

I MIEJSCE

Wiktoria Jamróz, lat , klasa IVa, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach, opiekun

 

WYRÓŻNIENIE

Kacper Woźniczka, lat 11, klasa V, Szkoła Podstawowa w Paszkówce, opiekun: Kinga Frączek

Daria Dzik, lat 10, klasa IV, Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej, opiekun: Jolanta Badan

 

Prace plastyczne - Kategoria:  klasa VII szkoła podstawowa i I – III gimnazjum

 

I MIEJSCE

Oskar Sienkiewicz, lat 15, klasa III Gimnazjum, Zespół Szkół w Jaroszowicach, rodzic: Agnieszka Sienkiewicz

 

II MIEJSCE

Jan Lechowicz, lat 12, klasa VII, Szkoła Podstawowa w Paszkówce, opiekun: Kinga Frączek

 

III MIEJSCE

Anna Haja, lat 12, klasa VII, Szkoła Podstawowa w Paszkówce, opiekun: Kinga Frączek

Klaudia Kowalczyk, lat 12, klasa VII, Szkoła Podstawowa w Paszkówce, opiekun: Kinga Frączek

 

WYRÓŻNIENIE

Katarzyna Kądziela, lat 13, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach, rodzic: Janusz Kądziela

 

Prace plastyczne - Kategoria: Szkoła Ponadgimnazjalna

 

II MIEJSCE

Wiktoria Mazgaj, lat 16, klasa I a, Technikum Hotelarskie, w Zespole Szkół im. Św. Jadwigi Królowej, opiekun: Małgorzata Gawęda

Patrycja Kania, lat 16, klasa II e, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej, opiekun: Agnieszka Książek

 

WYRÓŻNIENIE

Angelika Fraczek, lat 17, II Liceum Policyjne, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach, Opiekun: Dorota Złuska-Oberpriller

 

Prace plastyczne - Kategoria: Dorośli

 

WYRÓŻNIENIE

Agnieszka Sienkiewicz, lat 45, zam., Jaroszowic

 

Prace fotograficzne -  Kategoria: klasy VII, I – III gimnazjum

 

WYRÓŻNIENIE

Daria Lipka, lat 14, klasa II gimnazjum, Szkoła Podstawowa w Wysokiej, opiekun: Anna Janik-Lampart 

 

Prace fotograficzne - Kategoria: Szkoła Ponadgimnazjalna

 

WYRÓŻNIENIE

Justyna Wypartowicz, lat 17, klasa II c, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej, opiekun: Agnieszka Książek

 

Dziękujemy za zaangażowanie w opiekę dla uczestników konkursu nauczycielom i pedagogom:

p. Dorota Złuska-Oberpriller II Liceum Policyjne, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach

p. Agnieszka Książek Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej

p. Małgorzata Gawęda Technikum Hotelarskie, w Zespole Szkół im. Św. Jadwigi Królowej w Andrychowie

p. Renata Czajecka Przedszkole Publiczne nr 2 Wadowice

p. Aleksandra Płonka Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

p. Anna Sarnecka Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

p. Danuta Zając Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

p. Anna Łasak Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

p. Urszula Maziarz Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

p. Marta Śliwa Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

p. Beata Bizoń-Garbacz Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

p. Alicja Nizio Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

p. Jolanta Badan Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej

p. Bożena Leśniak  Szkoła Podstawowa w Wysokiej

p. Marzena Warchał Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej

p. Wioletta Daniec Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach

p. Barbara Smaza  Zespół Szkół Publicznych w Jaroszowicach

p. Anna Pomietło Szkoła Podstawowa w Kleczy Dolnej

p. Katarzyna Kosek Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach

p. Kinga Frączek Szkoła Podstawowa w Paszkówce

p. Anna Janik-Lampart  Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach

p. Katarzyna Dyrcz Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Bolęcinie

p. Diana Łysoń Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Bolęcinie

p. Grażyna Curzydło Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni

p. Agnieszka Sinkiewicz Jaroszowice - rodzic

p. Moniak Niesyty Wadowice – rodzic

p. Bożena Stuglik Wadowice – rodzic

p. Janusz Kądziela Wadowice – rodzic