Drukuj

Profilaktyczny Konkurs Artystyczny „BARWY ŻYCIA” 2016 - rozstrzygnięcie

 

W odpowiedzi na ogłoszony w dniu 16.10.2016r. Profilaktyczny Konkurs Artystyczny „BARWY ŻYCIA” 211 uczestników zgłosiło swoje prace plastyczne i fotograficzne.

                                                                                                                regulamin konkursu

W dniu 10 listopada 2016r. Jurry konkursu pracowało w składzie:

p. Justyna Mrzygłód – pedagog reoscjalizacyjny

p. Andrzej Karelus – wicepreses AGRADO

p. Krzysztof Rychlik – sekretarz AGRADO

p. Damian Czeladka – plastyk

 

Jurry wyłoniło:

40 prac plastycznych spośród 193 nadesłanych,

oraz

13 prac fotograficznych spośród 18 nadesłanych.

 

Opiekę artystyczną dla uczestników konkursu podjęło 49 nauczycieli i pedagogów z Gminy Wadowice.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie laureatom oraz opiekunom artystycznym.

 

Oficjalne rozstrzygnięcie Profilaktycznego Konkursu Artystycznego  „Barwy życia”,  wręczenie nagród i dyplomów, odbędzie się w środę 7 grudnia 2016r., w godzinach od 11.00 do 13.00, w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Wadowicach, wejście od ulicy Wojtyłów.

 

Prace plastyczne - Lista laureatów

 

 

Prace plastyczne – grupa wiekowa -  przedszkole – zerówka

 

I miejsce

Iga Michalska, lat 4, Przedszkole Publiczne nr 5 Wadowice, opiekun Alicja Nizio

Zosia Brańka, lat 4, Przedszkole Publiczne nr 5 Wadowice, opiekun Beata Bizoń – Garbacz

 

II miejsce

Amelia Bik, lat 6, Klasa „O” w Zespole Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej, opiekun Dorota Balcarczyk

 

III miejsce

Wiktoria Stanek, lat 3, Przedszkole Publiczne nr 2 w Wadowicach, Wadowice ul. Świerkowa 20, opiekun Iwona Marczyńska

 

Wyróżnienie:

Hania Kotowicz, lat 4, Przedszkole Publiczne nr 3 w Wadowicach, Wadowice ul. Lwowska 24, opiekun Elżbieta Kaletka

Jan Dziedzic, lat 6, Publiczne Przedszkole nr 1 w Wadowicach Oddział IV, Wadowice ul. Gimnazjalna 10, opiekun Janina Wątroba, Małgorzata Pieron

Joanna Gałuszka, lat 4, Przedszkole SPSK w Stanisławiu Górnym 132, opiekun Katarzyna Lempart

Kaja Radwan, lat 3, Przedszkole Publiczne nr 5 Wadowice, opiekun Katarzyna Okołot

 

 

Prace plastyczne – grupa wiekowa – szkoła podstawowa - klasa I – III szkoła podstawowa

 

I miejsce

Dawid Dyrcz, lat 9, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach, opiekun Maciej Najbor

 

II miejsce

Aleksandra Frączek, lat 9, klasa III, Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach, opiekun Joanna Mruczek

Joanna Babrzymąka, lat 8, klasa II, Zespół Szkół Publicznych w Klecza Dolnej, opiekun Dorota Balcarczyk

 

III miejsce

Szymon Ogiegło, klasa III, ZSP nr 2 Wadowice, Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach, opiekun Maciej Najbor

Maja Dziedzic, lat 8, klasa II, Zespół Szkół Publicznych w Wysokiej, opiekun Bożena Leśniak

 

Wyróżnienie:

Kamila Hałat, lat 8, klasa II, Szkoła Podstawowa nr 5, opiekun Edyta Lach

Julia Pływacz, lat 9, klasa III, OPP w Wadowicach, filia w SP Zawadka, opiekun Ewa Kwiatkowska

Justyna Kalińska, lat 8, klasa III, Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Ponikwi, opiekun Joanna Łasak

Julia Jeziorska, lat 8, klasa II, Zespół Szkół Publicznych w Wysokiej, opiekun Bożena Leśniak

Weronika Brynkus, klasa II, Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach, opiekun Adrianna Kowalczyk

Amelia Maślanka, Klasa II, Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK, Stanisław Górny, opiekun Ewa Hutniczak

Naomi Kwaśna, klasa III, Zespół Szkół Publicznych nr 1 Wadowice, opiekun Elżbieta Warchał

Wiktoria Galas, lat 9, klasa III, Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej, opiekun Dorota Balcarczyk

Weronika Pawela, lat 8, klasa II, Zespół Szkół im. 12 P.P. Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach, opiekun Jolanta Brańka

Stanisław Marek, lat 8, klasa II, Zespół Szkół im. 12 P.P. Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach, opiekun Jolanta Brańka

Nadia Czarny, lat 8, klasa II, Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej, opiekun Dorota Balcarczyk

Magdalena Serwin, lat 7, klasa II, Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej, opiekun Dorota Balcarczyk

 

Prace plastyczne – grupa wiekowa – szkoła podstawowa - klasa IV – VI szkoła podstawowa

 

I miejsce

Zofia Krupnik, lat 10, klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 4 Wadowice, opiekun Ewa Rybarz

 

II miejsce

Oliwia Wajdzik, lat 11, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Babicy

Nikola Szymonek, lat 10, klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 4 Wadowice, opiekun Ewa Rybarz

 

III miejsce

Nadia Rąpel, lat 10, klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 4 Wadowice, opiekun Ewa Rybarz

 

Wyróżnienie:

Katarzyna Biernacka, lat 10, klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 4 Wadowice, opiekun Ewa

Filip Rajda, lat 10, klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 4 Wadowice, opiekun Ewa Rybarz

Jakub Tatara, lat 11, klasa V, ZSP nr 2 Wadowice, opiekun Maciej Najbor

Milena Perlińska, lat 10, klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 4 Wadowice, opiekun Ewa Rybarz

 

 

Prace plastyczne – grupa wiekowa - klasa I – III gimnazjum

 

I miejsce

Aleksandra Węgrzyn, lat 13, klasa I gimnazjum, ZSP nr 2 w Wadowicach, opiekun Anna Janik – Lempart

 

II miejsce

Weronika Sajdak, lat 13, klasa I gimnazjum, Zespół Szkół im. 12 P.P. Ziemi Wadowickiejw Jaroszowicach, opiekun Barbara Sajdak

 

III miejsce

Zuzanna Jucha, klasa III gimnazjum, Publiczne Gimnazjum SPSK w Stanisławiu Górnym

 

Wyróżnienie:

Monika Miarka, lat 13 klasa I gimnazjum. Gimnazjum nr 2 w ZSP nr 1 Wadowice, opiekun Ewa Rybarz

Zofia Kwarciak, lat 12, klasa I gimnazjum, Zespół Szkół Publicznych Klecza Dolna, opiekun Dorota Balcarczyk

 

 

Prace plastyczne – grupa wiekowa -  szkoła ponadgimnazjalna

 

Wyróżnienie

Monika Byrgiel, klasa I Liceum Profilowane, Zespół Szkół nr 2 Wadowice, opiekun Dorota Załuska – Oberpirller

 

Dziękujemy za zaangażowanie w opiekę dla uczestników konkursu nauczycielom i pedagogom:


p. Małgorzata Pieron, Publiczne Przedszkole nr 1 w Wadowicach

p. Janina Wątroba, Publiczne Przedszkole nr 1 w Wadowicach

p. Elżbieta Kaletka, Przedszkole Publiczne nr 3 w Wadowicach

p. Aleksandra Smolec-Kuś, Przedszkole Publiczne nr 3 w Wadowicach

p. Katarzyna Lempart, Przedszkole SPSK w Stanisławiu Górnym

p. Ilona Korzeniowska, Przedszkole SPSK w Stanisławiu Górnym

p. Agnieszka Opyrchał, Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Stanisławiu Górnym

p. Iwona Marczyńska, Przedszkole Publiczne nr 2 w Wadowicach

p. Dorota Balcarczyk, Zespół Szkół Publicznych Klecza Dolna

p. Bernadetta Kowalska, Przedszkole Publiczne nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Wadowicach

p. Elżbieta Ryczko, Przedszkole Publiczne nr 2 Wadowice

p. Joanna Kurnik, Przedszkole Publiczne nr 2 Wadowice

p. Renata Bogusz, Przedszkole Publiczne nr 2 Wadowice

p. Magdalena Szewc, Przedszkole Publiczne nr 2 Wadowice

p. Danuta Kot, Przedszkole Publiczne nr 2 Wadowice

p. Marta Śliwa, Przedszkole Publiczne nr 5 Wadowice

p. Monika Fornal, Przedszkole Publiczne nr 5 Wadowice

p. Iwona Korzeniowska, Przedszkole SPSK w Stanisławiu Górnym

p. Grażyna Fila, Przedszkole Publiczne nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Wadowicach

p. Katarzyna Okołot, Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

p. Alicja Nizio, Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

p. Beata Bizoń - Garbacz, Przedszkole Publiczne nr 5 Wadowice

p. Barbara Kolber, Przedszkole Publiczne w Choczni

p. Marzena Warchał, Szkoła Podstawowa E. i K. Wojtyłów w Kleczy Zarąbkach

p. Ewa Wajdzik, Szkoła Podstawowa E. i K. Wojtyłów w Kleczy Zarąbkach

p. Bogusława Kowalska – Łazanowska, Szkoła Podstawowa w Babicy

p. Joanna Mruczek, Szkoła Podstawowa im. Kopernika w Wadowicach

p. Maciej Najbor,  Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Wadowicach

p. Edyta Lach, Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach

p. Maria Cieślica, Szkoła Podstawowa im. gen. W. Czumy w Zawadce

p. Ewa Kwiatkowska, OPP w Wadowicach, filia w SP Zawadka

p. Wanda Byrska, Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Ponikwi

p. Joanna Łasak, Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Ponikwi

p. Bożena Leśniak, Zespół Szkół Publicznych w Wysokiej

p. Małgorzata Las, Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach

p.  Dorota Kupiec-Suwaj, Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach

p. Adrianna Kowalczyk, Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowice

p. Ewa Hutniczak, Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Stanisławiu Górnym

p. Edyta Szukalska, Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach

p. Elżbieta Warchał, Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach

p. Izabela Skupień, Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Wadowicach

p. Jolanta Brańka, Zespół Szkół im. 12 P.P. Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach

p. Barbara Smaza, Zespół Szkół im. 12 P.P. Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach

p. Anna Sabuda,  Zespół Szkół im. 12 P.P. Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach

p. Joanna Mruczek, Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach

p. Barbara Sajdak, Zespół Szkół im. 12 P.P. Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach

p. Ewa Rybarz, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach

p. Bogusława Kowalska – Łazanowska, Szkoła Podstawowa w Babicy

p. Dorota Załuska - Oberpirller, Zespół Szkół nr 2 Wadowice

p. Anna Janik-Lempart, Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Wadowicach