Drukuj

Konkurs Artystyczny „Autentyczni, Unikalni, Twórczy, Inspirujący, Samodzielni, Myślący” 2016  - rozstrzygnięcie

                                                                                                                         regulamin konkursu

W odpowiedzi na ogłoszony w dniu 10.11.2016r. Konkurs Artystyczny „Autentyczni, Unikalni, Twórczy, Inspirujący, Samodzielni, Myślący” zgłoszone zostały prace plastyczne, fotograficzne, linoryt, olej na płótnie i pirografia.

Prace wykonywały dzieci, młodzież, osoby dorosłe, osoby niepełnosprawne, ich rodziny, przyjaciele oraz osoby zdrowe. W konkurs zaangażowały się rodziny, szkoły, przedszkola, ośrodki terapeutyczne.

Najmłodszy uczestnik konkursu ma 2 lata, a najstarszy wkrótce będzie cieszył się 47 urodzinami.

                                                                                                            

W dniu 01.12.2016r. Jurry konkursu pracowało w składzie:

p. Dorota Książek – pedagog, członek AGRADO

p. Małgorzata Stanek – pedagog

p. Danuta Wysogląd  – plastyk

 

Jurry wyłoniło laureatów konkursu:

 

108 prac plastycznych

oraz

2 prace fotograficzne

 

Przyznano 4  I miejsca, 9 II miejsc, 8 III miejsc a 89 prac wyróżniono.

Opiekę artystyczną dla uczestników konkursu podjęło 28 rodziców, pedagogów, terapeutów i opiekunów.

 

Wernisaż i oficjalne rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się we wtorek 20 grudnia 2016r. o godzinie 17.15. w Ośrodku Kultury Gminy Tomice, ul. Dworska 9.   http://kultura.tomice.pl/

Prace laureatów konkursu „AUTISM 2016” pokazane zostaną w formie wystawy pokonkursowej we współpracujących z nami placówkach.

 

Uprzejmie prosimy laureatów o wsparcie „Zakręconej akcji dla Bartusia” i zabranie ze sobą plastikowych nakrętek.

Akcje dla chorego Bartusia prowadzą pod opieką pani Renaty Czaickiej, dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Wadowicach.

 

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z życzeniem Jury konkursu AUTISM 2016, zamierzamy zorganizować „Wiosenny Integracyjny Plener Artystyczny” dla wszystkich uczestników konkursu ich rodziców, opiekunów i przyjaciół.

 

Szczegóły i zaproszenia zostaną przekazane wiosną 2017r.  

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie laureatom oraz ich rodzicom i opiekunom artystycznym

 

 

Lista laureatów

 

Plastyka - Kategoria:  Przedszkole – Zerówka

Nikolas Łopatecki, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Klaudia Matyjasik, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Julia Jagła, 5l.  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Patryk Wolański, 6l. Przedszkole Publiczne nr 3 Wadowice, opiekun Agata Bakalarska

Maciej Chudy, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Karol Wójcik, 6l.  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Julia Foryciarz, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Helena Grolik, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Karol Piszczek, 5l.  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Nina Grabowska, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Piotr Kornaś, 2l. Sułkowice, rodzic Justyna Mrzygłód

Dominik Rymcarz, 4,5l. Przedszkole publiczne nr 2 Wadowice, opiekun Bernadetta Kowalska

Lena Janicka, 6l. Przedszkole Publiczne nr 2 Wadowice, opiekun Joanna Kurnik

Julia Front, 6l. Przedszkole Publiczne nr 1 Wadowice, opiekun Janina Wątroba, Małgorzata Pieron

Wanessa Doniko 5l. Przedszkole Publiczne nr 5 Wadowice, opiekun Monika Fornal, Anna Łasak

Wiktor Jurkowski, 5l. Przedszkole Publiczne nr 5 Wadowice, opiekun Monika Fornal, Anna Łasak

Nikola Zalejska, 5l. Przedszkole Publiczne nr 5 Wadowice, opiekun Monika Fornal, Anna Łasak

Milena Szklarek, 5l. Przedszkole Publiczne nr 5 Wadowice, opiekun Monika Fornal, Anna Łasak

Oliwier Pierzchała, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Mariusz Stawowy, 5l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Julia Pająk, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Karolina Gaczorek, 5l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Ilona Budz, 5l.  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Wojciech Domagała, 5l.  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Weronika Dubel, 5l.  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Jakub Dębski, 5l.  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Adrian Kwarciak, 6l.  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Martyna Sabuda, 4l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Alina Hardek

Magdalena Piszczek, 3l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Alina Hardek

Zuzanna Chudy, 3l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Alina Hardek

Lena Okrzos, 4l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Alina Hardek

Klaudia Olesińska, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Kamila Studnicka, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Tymoteusz Woderski, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Mikołaj Dubel, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Anna Chudy, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Nikola Burliga, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Eliza Porębska, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Natalia Dubel, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Gabriela Wyrobisz, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Jan Woźniczka, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Wiktoria Krakowska, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Oliwier Augustyniak, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Stanisław Sieprawski, 6l. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Magdalena Piotrowska

Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 Wadowice,  opiekun Renata Czajecka

 

Plastyka - Kategoria:  klasa I – III

Patryk Wróbel 8l. Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO, rodzic Klaudia Wróbel

Martyna Zuzulak, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Marek Nowak, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Luiza Widlarz, 8l., kl. III, Zespół Szkół w Jaroszowicach, opiekun: Barbara Smaza

Tomasz Kozioł, 8l. Kl III, Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Igor Bałys, 7l. Kl I,  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Kacper Bałys, 9l. Kl III,  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Tobiasz Hardek, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Lena Wiktor, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Martyna Piszczek, 10l. Andrychów, rodzic Anna Piszczek

Karolina Pędziwiatr, 7l. Andrychów, rodzic Anna Piszczek

Filip Pasieka, 9l. Kl III,  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Kamil Harnik, 9l. Kl III,  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Magdalena Wiktor, 9l. Kl III,  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Roman Ziętek, 7l. Kl I,  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Patrycja Pasieka, l. Kl I,  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Oliwia Hardek, 8l Kl IIIA, Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Alina Hardek

Igor Skowron, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Jakub Haj, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Filip Wiktor, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Oliwier Chojna, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Karolina Wardęga, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Aleksandra Dubel, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Zuzanna Tabak, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Weronika Mydlarz, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

Roksana Woźniczka, Kl I. Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Mariola Garus

 

Plastyka - Kategoria:  klasa IV – VI

Jakub Kowalski, 12l. Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO, rodzic  Joanna Kowalska

Marcin Wróbel, 11l.  Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO, rodzic Klaudia Wróbel

Marcin Wróbel, 11l.  Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO, rodzic Klaudia Wróbel

Wiktoria Skrzypiec, 11l. Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO, rodzic Barbara Skrzypiec

Weronika Marek, 12l. kl VI, Zespół Szkół Jaroszowice, opiekun Barbara Sajdak

Anna Gurdek, 10l. kl IV, Zespół Szkół Jaroszowice, opiekun Barbara Sajdak

Martyna Woźniczka, 10l. Kl V, Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Oliwia Burliga, 10l. Kl IV,  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

Maria Dziedzic, 11l. Kl V,  Szkoła Podstawowa w Woźnikach, opiekun Agnieszka Sienkiewicz

 

Plastyka - Kategoria:  klasa I – III gimnazjum

Danuta Marek, kl. II, Gimnazjum św. Jana Pawła II w Choczni, opiekun Grażyna Curzydło

Julia Maślanka, kl. III,  Publiczne Gimnazjum SPSK Stanisław Górny, opiekun Dorota Pelczar

Weronika Sajdak, 13l. Kl I, Zespół Szkół Jaroszowice, opiekun Barbara Sajdak

Oskar Sienkiewicz, 14l. Kl I, Zespół Szkół Jaroszowice, opiekun Barbara Sajdak

 

Plastyka - Kategoria: Szkoła Ponadgimnazjalna

Paulina Chwirut, 17l. Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO, opiekun Justyna Mrzygłód

Nikodem Sienkiewicz, 19l.  Zespół Szkół nr 2 Wadowice, opiekun Jolanta Zaręba

 

Plastyka - Kategoria: osoby dorosłe

Jacek Matałowski, Fundacja SYNAPSIS, Warszawa, opiekun: Katarzyna Miller

Patrycja Jakubaszek, Fundacja SYNAPSIS, Warszawa, opiekun: Katarzyna Miller

Agnieszka Borkowska, Fundacja SYNAPSIS, Warszawa, opiekun: Katarzyna Miller

Monika Pędziwiatr, Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Paweł Krzak, Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Bogdan Ryłko, Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Wojciech Mrzygłód, Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Kamil Ogarek, Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Mateusz Brzozowski, Fundacja Wspólnota Nadziei, Więckowice, opiekun Beata Szklanny

Ewa Bzinkowska, Fundacja Wspólnota Nadziei, Więckowice, opiekun Jola Krawczyk

Rafał Rzeszut, Fundacja Wspólnota Nadziei, Więckowice, opiekun Jola Krawczyk

Damian Baca, Fundacja Wspólnota Nadziei, Więckowice, opiekun Jola Krawczyk

Jerzy Michał Perzanowski, Fundacja Wspólnota Nadziei, Więckowice, opiekun Jola Krawczyk

Albert Bilski, Fundacja Wspólnota Nadziei, Więckowice, opiekun Jola Krawczyk

Michał Cichy, Fundacja Wspólnota Nadziei, Więckowice, opiekun Beata Szklanny

Katarzyna Tułowiecka, Fundacja Wspólnota Nadziei, Więckowice, opiekun Beata Szklanny

Agnieszka Sienkiewicz, Jaroszowice

Kuba Antos, Fundacja SYNAPSIS, Warszawa, opiekun: Katarzyna Miller

Jagoda Pilszak, Dom Pomocy Społecznej Wadowice ul. Lwowska, opiekun Małgorzata Kędar

Monika Złydaszek, Dom Pomocy Społecznej Wadowice ul. Lwowska, opiekun Małgorzata Kędar

Magdalena Kondziołka, Dom Pomocy Społecznej Wadowice ul. Lwowska, opiekun Bernadeta Tomiczek

 

Fotografia - Kategoria: osoby dorosłe

Wojciech Mrzygłód, Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

 

Pedagodzy, terapeuci, rodzice, opiekunowie.

Agnieszka Sienkiewicz Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Magdalena Piotrowska Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Alina Hardek Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Mariola Garus Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Agata Bakalarska Przedszkole Publiczne nr 3 w Wadowicach

Joanna Kurnik Przedszkole Publiczne nr 2 w Wadowicach

Bernadetta Kowalska Przedszkole Publiczne nr 2 w Wadowicach

Renata Czajecka Przedszkole Publiczne nr 2 w Wadowicach

Janina Wątroba Przedszkole Publiczne nr 1 w Wadowicach

Małgorzata Pieron Przedszkole Publiczne nr 1 w Wadowicach

Monika Fornal Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

Anna Łasak Przedszkole Publiczne nr 5 w Wadowicach

Barbara Smaza Zespół Szkół w Jaroszowicach

Barbara Sajdak Zespół Szkół w Jaroszowicach

Dorota Pelczar Publiczne Gimnazjum SPSK w Stanisławiu Górnym

Grażyna Curzydło Gimnazjum św. Jana Pawła II w Choczni

Jolanta Zaręba Zespół Szkół nr 2 w Wadowicach

Katarzyna Miller Fundacja SYNAPSIS w Warszawie

Beata Szklanny Fundacja Wspólnota Nadziei w Więckowicach

Jolanta Krawczyk Fundacja Wspólnota Nadziei w Więckowicach

Jolanta Krawczyk Fundacja Wspólnota Nadziei w Więckowicach

Małgorzata Kędar Dom Pomocy Społecznej w Wadowicach ul. Lwowska

Bernadeta Tomiczek Dom Pomocy Społecznej w Wadowicach ul. Lwowska

Justyna Mrzygłód Ośrodek Wsparcia w Rozwoju I Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Klaudia Wróbel Andrychów

Justyna Mrzygłód Sułkowice

Anna Piszczek Andrychów

Barbara Skrzypiec Andrychów

Joanna Kowalska Andrychów