Drukuj

Rozstrzygnięcie Konkursu Artystycznego „Autentyczni, Unikalni, Twórczy, Inspirujący, Samodzielni, Myślący” 2015

 

W dniu 28 listopada 2015 Jury Konkursu wyłoniło 71 prac spośród 98 nadesłanych.

Tematyka prac oraz sposób i forma jej przedstawienia budzą nadzieje oraz ciepłe i dobre uczucia. Cieszy nas wrażliwość i dojrzałość uczestników konkursu. Składamy wyrazy uznania dla wszystkich uczestników konkursu, a szczególnie dla laureatów ich rodziców i opiekunów artystycznych.

Wernisaż i oficjalne rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w poniedziałek 21 grudnia 2015r. o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej w Woźnikach.

 

Prace laureatów konkursu AUTISM 2015 pokazane zostaną w formie wystawy pokonkursowej w wybranych placówkach oraz miejscach użyteczności publicznej.

 

Lista laureatów konkursu Autentyczni, Unikalni, Twórczy, Inspirujący, Samodzielni, Myślący 2015

  

Prace plastyczne

 

Przedszkole

 

I miejsce

Roman Ziętek  l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Emilia Wiktor l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Anna Piszczek l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

 

II miejsce

Zuzanna Polak l. 6 Przedszkole Publiczne nr 1 w Wadowicach

Patrycja Pasieka l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Zofia Bogacka l. 4,5 Przedszkole Publiczne w Choczni

Lena Chojna l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

 

 

Wyróżnienia

Oliwier Chojna l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Roksana Woźniczka l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Nadia Pierzchała l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Grzegorz Chudy l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Gaja Kuś l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Andżelika Łopatacka l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Adrian Kwarciak l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Aleksandra Dubel l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Kamil Wądrzyk l. 5 Przedszkole Publiczne w Choczni

Nikolas Łopatecki l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Zuzanna Tabak l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Julia Front l. 4 Przedszkole Publiczne nr 1 w Wadowicach

Rafał Jędrzejowski l. 6 Przedszkole Publiczne nr 1 w Wadowicach

Eliza Porębska l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Bartłomiej Dubel l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Karolina Piwowarczyk l. 5 Przedszkole Publiczne nr 1 w Wadowicach

Maciej Chudy l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Tymoteusz Woderski l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Oliwier Pierzchała l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Klaudia Olesińska l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Krzysztof Burza l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Kamila Urszulak l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Oliwier Tomczyszyn l. 6 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Karol Wójcik l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Julia Pająk  l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Igor Bałys l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Gabriela Wyrobisz l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Helena Grolik l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Marlena Łopatecka l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Nikola Burliga l. 5 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

 

 

Klasy I –III

 

I miejsce

Antonina Wołek l. 8 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

 

III miejsce

Weronika Brańka l. 7 Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkól Publicznych nr 2 w Wadowicach

Anna Gurdek l. 8 Zespół Szkół w Jaroszowicach

 

Wyróżnienia

 

Martyna Moskała l. 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym

Sandra Grzesiek l. 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym

Maja Podlipini l. 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym

Marcin Kozioł l. 7 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Tomasz Kozioł l. 7 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Magdalena Wiktor l. 8 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

 

 

 

Klasy IV – VI

 

II miejsce

 

Gabriela Studnicka l. 11 Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach

Weronika Damek l. 10 Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie

 

Wyróżnienia

 

Ilona Pająk l. 10 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Martyna Woźniczka l. 10 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Zofia Placek l. 10 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Ilona Pająk l. 10 Szkoła Podstawowa w Woźnikach

 

 

Gimnazjum

 

I miejsce

Anna Wójcik l. 15 Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach

 

II miejsce

Oskar Sienkiewicz l. 13 Zespół Szkół w Jaroszowicach

Sebastian Frydel Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

 

 

Osoby dorosłe

 

I miejsce

Agnieszka Sienkiewicz zam. Jaroszowice

 

Wróżnienie

Klaudia Sienkiewicz zam. Jaroszowice

 

 

Osoby z niepełnosparwnoscią

 

Klasa I – III

 

II miejsce

Agnieszka Frydel Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Patryk Wróbel  Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Kamil Michalski Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

 

III miejsce

Wiktoria Skrzypiec Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

 

 Gimnazjum

 

II miejsce

Tomasz Socała Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

 

Wyróżnienie

Piotr Rajda Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 

Dorośli

II miejsce

 

Paweł Krzak Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Wojciech Mrzygłód Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Krystian Mrzygłód Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

 

Wyróżnienie

Katarzyna Unkiewicz Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Kamil Ogarek Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Edgar Skóbel Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

 

 

Fotografia

 

Gimnazjum

 

Wróżnienie

Jan Malina l. 16 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Dorośli

 

III miejsce

Jarosław Nycz l. 53 Dom Pomocy Społecznej Braci Albertynów w Bulowicach

 

Opiekunowie artystyczni nagrodzonych i wyróżnionych:

Pani Agnieszka Sienkiewicz Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Pani Magdalena Piotrowska Szkoła Podstawowa w Woźnikach

Pani Halina Kołek Przedszkole Publiczne nr 1 w Wadowicach

Pani Barbara Sajdak Zespół Szkół Publicznych im 12 Pułku Piechoty w Jaroszowicach

Pani Barbara Smaza Zespół Szkół Publicznych im 12 Pułku Piechoty w Jaroszowicach

Pani Danuta Wysogląd Ośrodek Wsparcia w Rozwoju i Rehabilitacji APERIO w Andrychowie

Pani Lidia Siwek Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie

Pani Anna Suliga Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym

Pani Klaudia Lehrfeld  Przedszkole Publiczne w Choczni

Pani Agnieszka Pasternak-Fraś Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach

Pani Anna Kowalska-Guzik Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kalwarii Zebrzydowskiej